Lista aplikantów i patronów

Aplikanci I roku

Przeglądaj poziomo

Lp.Nazwisko i Imię AplikantaPatronFormaData rozpoczęcia
1Baszczyńska AnnaM. Baszczyński Ostrów Wlkp.etat01.01.2021
2Boccucci-Dubicka SaraT. Tryttpozaetat01.01.2021
3Bukowska MałgorzataV. Sawickaetat01.01.2021
4Chrzuszcz WeronikaM. Szafrańskaetat01.01.2021
5Dolata MichalinaW. Kwarcińskipozaetat01.01.2021
6Gauza  PatrycjaP. Kolasaetat01.01.2021
7Jankowiak  NikolaP. Kolasaetat01.01.2021
8Jaroszyńska KatarzynaP. Tomczaketat01.01.2021
9Jurczenko  HannaI. Szlęk  Wrocławetat01.01.2021
10Kasza  KlaudiaW. Sobańskaetat01.01.2021
11Kiszkurno DominikaP. Szyszkopozaetat01.01.2021
12Kosicki  AndrzejE. Horla-Nitkaetat01.01.2021
13Kurzyńska AgnieszkaR. Wasilewski Bydgoszczetat01.01.2021
14Makowiak  WeronikaM. Danecka-Białekpozaetat01.01.2021
15Markiewicz  AnnaS. Grossetat01.01.2021
16Niedzwiedź DominikaA. Kantorskaetat01.01.2021
17Patoła  KamilaH. Jaworskapozaetat01.01.2021
18Rejmaniak AleksandraJ. Matecka-Koteckapozaetat01.01.2021
19Rysztof  PaulinaK. Rymarska-Zywertpozaetat01.01.2021
20Sawicki SzymonH. Haukepozaetat01.01.2021
21Skorecka  JagodaP. Augustynowiczetat01.01.2021
22Stańko  MateuszJ. Mrugalskietat01.01.2021
23Wachnik  PawełG. Wachnikpozaetat01.01.2021
24Wojciechowska  DariaA. Mrozewicz-Kuchlewskaetat01.01.2021
25Woźna-Jakubiak  MagdalenaI. Koralewska-Nowaketat01.01.2021
26Zawadzki SzymonW. Duczmaletat01.01.2021
27Ziegler MagdalenaA. Sztylaketat01.01.2021
28Zys-Skopińska JuliaJ. Zyspozaetat01.01.2021

Aplikanci II roku

Lp.Nazwisko i Imię AplikantaPatronFormaData rozpoczęcia
1Augustyniak KarolJ. Basińskietat01.01.2020
2Bartosik KlaudiaP. Głuchowskipozaetat01.01.2020
3Borkowicz JoannaM. Majchrzaketat01.01.2020
4Choińska AdriannaM. Walkiewiczetat01.01.2020
5Chwierut MałgorzataA. Ratajetat01.01.2020
6Duczmal MariannaD. Duczmaletat01.01.2020
7Foltyniewicz SandraB. Grobelnyetat01.01.2020
8Głowacka EwaS. Kramerpozaetat01.01.2020
9Hofman KarolinaD. Rozwadowskapozaetat01.01.2020
10Hyży NataliaA. Kantorskaetat01.01.2020
11Kaczanowska AleksandraK. Kaczanowskaetat01.01.2020
12Kasprzyk MagdalenaL. Mikołajewska-Bombaetat01.01.2020
13Kiejnich AnnaP. Żmuda-Trzebiatowskietat01.01.2020
14Kowalczyk-Nowak AgataT. Antoniaketat01.01.2020
15Łankiewicz PatrycjaO. Peretiatkowiczetat01.01.2020
16Marciniak NataliaD. Musiałkiewiczetat01.01.2020
17Osiński MiłoszD. Drożdżpozaetat01.01.2020
18Osman KlaudiaA. Sztylaketat01.01.2020
19Peretiatkowicz JanJ. Sowińska-Janeczekpozaetat01.01.2020
20Piechocka AgataK. Rzepa-Białczykpozaetat01.01.2020
21Smolarek AgnieszkaD. Pietrzak-Jarocinetat01.01.2020
22Sobkowiak KlaudiaM. Muszalskaetat01.01.2020
23Suchorska AgnieszkaMirosław Matyjaetat01.01.2020
24Szmyt DariaB. Westfal Inowrocławetat01.01.2020
25Tyczka JulitaA. Spornaetat01.01.2020
26Wieczorek MichałM. Wieczoreketat01.01.2020
27Włodarczyk-Filip JoannaM. Muszalskaetat01.01.2020

Aplikanci III roku

Lp.Nazwisko i Imię AplikantaPatronFormaData rozpoczęcia
1Chojnacka – Pietrucha Maria AnnaW. Fijałkowski Łódźpozaetat01.01.2019
2Czaprowicz  MaciejMał. Matyjapozaetat01.01.2019
3Fałdzińska NataliaM. Frydrychowicz-Chojnackaetat01.01.2019
4Florczak  MonikaA. Mrozewicz-Kuchlewskapozaetat01.01.2019
5Gawron  JagodaD. Rozwadowskapozaetat01.01.2018
6Glinka AleksandraM. Wierzchałeketat01.01.2019
7Grabiec  KatarzynaP. Naskręckipozaetat01.01.2019
8Gruszka PiotrT. Kalinowski Wrocławetat01.01.2018
9Jędrychowski MichałD. Jędrychowskaetat01.01.2019
10Kotecka  IgaA. Totaetat01.01.2019
11Kubiak  PaulinaC. Nowaketat01.01.2019
12Łuczak  KacperB. Wałęgaetat01.01.2019
13Minichowska-Jaguźna OlaD. Drożdżetat01.01.2019
14Mościcka AgnieszkaA. Krygierpozaetat01.01.2019
15Pułról  SzymonJ. Tomczaketat01.01.2019
16Rutkowska  ElizaA. Sołtysińskaetat01.01.2019
17Szcześniewska NataliaM. Gutowskipozaetat01.01.2018
18Waśniewski  PiotrP. Nowaczyk-Kaczmareketat01.01.2019
19Winter  AleksanderE. Ludwiczak-Winterpozaetat01.01.2019
Znajdź notariusza

Wpisz imię, nazwisko, miasto lub nazwę ulicy:

Notariusz najbliżej Ciebie